Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
17:45
Lystrup IF
VRI
U13 Piger Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Lystrup IF
SIF Assentoft
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Lystrup IF
Harlev IK
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 340
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Lystrup IF
ASA, Aarhus (1)
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:45
Lystrup IF
IF Lyseng
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Lystrup IF
ASA, Aarhus
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Lystrup IF
Thorsø/Tungelund IF
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Lystrup IF
TMG
HHT
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Lystrup IF
Hornbæk SF/IF Alliancen
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Lystrup IF
Søften GF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Lystrup IF
Brabrand IF
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Silkeborg IF
FC Skanderborg
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
HEI (2)
Lystrup IF
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Lystrup IF
Silkeborg IF
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
FC Skanderborg
HEI (2)
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Lystrup IF (1)
Skødstrup SF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Lystrup IF (2)
Skødstrup SF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Virup IF
Skødstrup SF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Lystrup IF
Skive IK
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Lystrup IF (1)
Fuglebakken KFUM
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Lystrup IF (3)
Lisbjerg FC (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
TRIF
Lisbjerg FC (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
VSK Aarhus
Dronningborg B
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Grenaa IF
Lystrup IF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Lisbjerg FC (1)
Lystrup IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Lisbjerg FC (2)
TRIF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Fuglebakken KFUM
Lystrup IF (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Skødstrup SF (2)
Lystrup IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Skødstrup SF (3)
Lystrup IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Lystrup IF (2)
Virup IF
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Lystrup IF (1)
TRIF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Lystrup IF (3)
Lisbjerg FC (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Fuglebakken KFUM
Lisbjerg FC (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Lystrup IF (3)
Skødstrup SF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Skødstrup SF (2)
Skødstrup SF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Lystrup IF (1)
Virup IF
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Lystrup IF
VSK Aarhus
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Dronningborg B
Grenaa IF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Skødstrup SF (1)
Lystrup IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Skødstrup SF (3)
Lystrup IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Virup IF
Skødstrup SF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Lystrup IF (1)
Lisbjerg FC (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Lisbjerg FC (1)
Fuglebakken KFUM
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
TRIF
Lystrup IF (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Lystrup IF (3)
Lystrup IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Lisbjerg FC (2)
Lisbjerg FC (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Fuglebakken KFUM
TRIF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Skødstrup SF (1)
Lystrup IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Lystrup IF (3)
Lystrup IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Lystrup IF
Fuglebakken KFUM (6)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Hinnerup/Lystrup
Oversidder
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Lystrup IF
IF Mols
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
29. maj
Lystrup IF
Oversidder
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 340
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:45
Lystrup IF
Hornslet IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 537
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Lystrup IF
Mørke IF
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Lystrup IF
CIF
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Lystrup IF
Vorup FB
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 765
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Lystrup IF
VSK Aarhus (4)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:30
Lystrup IF
Fuglebakken KFUM (1)
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Lystrup IF
Skødstrup SF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Lystrup IF
SIF Assentoft
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Lystrup IF
Auning IF/NV Djurs
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 639
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Lystrup IF
IF Midtdjurs
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 537
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Lystrup IF
IF Midtdjurs
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Lystrup IF
Hadsten SK
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Lystrup IF
AGF, Aarhus
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Lystrup IF
Oversidder
HHT
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Lystrup IF
Kolind/Perstrup IF
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Lystrup IF
ASA, Aarhus
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Lystrup IF
Ådalen IF
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 765
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Lystrup IF
ASA, Aarhus
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Lystrup IF
HEI
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Lystrup IF
Hornslet IF
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Lystrup IF
Hadsten SK
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Lystrup IF
Auning IF
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Lystrup IF
Sabro IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 639
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Lystrup IF
Vejle B
U11 Piger A (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
Lystrup IF
BMI
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Lystrup IF
IF Mols
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 340
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Lystrup IF
IF Trojka/Team Nørreå
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Lystrup IF
TRIF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 735
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Lystrup IF
Vorup FB
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Lystrup IF
Aarhus Fremad
HHT
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Hinnerup/Lystrup
Hornslet IF
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:15
Lystrup IF
HØST IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 537
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Lystrup IF
Aabyhøj IF
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Lystrup IF
Fuglebakken KFUM
UHT
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Lystrup IF
Hornbæk SF
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Lystrup IF
VRI
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
20. jun
19:00
Lystrup IF
Hasle B (1)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 37
|